La Saponaria Свежа вода за уста Мента и Златна пръчица, 250 мл

Подкрепа за ежедневната устна хигиена

€ 7,09

(€ 28,36 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Без флуор
  • Защитни свойства
  • Има балансиращ ефект

Често се купува заедно с La Saponaria Защитна паста за зъби Джинджифил и лимон, 75 мл

La Saponaria Свежа вода за уста Мента и Златна пръчица, 250 мл € 7,09 (€ 28,36 / л)
La Saponaria Защитна паста за зъби Джинджифил и лимон, 75 мл € 4,99 (€ 66,53 / л)
Обща цена: € 12,08
Описание

Тази вода за уста осигурява интензивна свежест и страхотно усещане за чистота. Неговата мощна формула съдържа алое вера и лайка за регулиране на хидратацията и осигуряване на защита, докато ксилитолът предотвратява кариеса и растежа на вредните бактерии. Чистото етерично масло от мента има силно освежаващо действие. В същото време биоактивна съставка от златна пръчица осигурява балансиран микробиом в устата.

Арт.-№: XEC-LAS-BS005M250
Съдържание: 250 мл
EAN: 8054615472808
Номер на производителя: BS005M250
Марки: La Saponaria
Характеристики на продукта: Без флуорид, Веган, Без алкохол
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sorbit[1], Salvia Officinalis (Sage) Flower/Leaf/Stem Water[1], Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Water[1], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Mentha Piperita Oil[1], Inulin, Xylit, Menthol, Coco Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Fructose, Lactic Acid, Sodium Chloride, Limonene, Beta-Caryophyllene, Pinene, Terpineol

  1. 22% от биологично земеделие, 99% съставки от естествен произход
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Италия, www.lasaponaria.it
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за La Saponaria Свежа вода за уста Мента и Златна пръчица

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder