Le Erbe di Janas Аюрведа Къна, 100 г

Ревитализираща и укрепваща оцветяваща растителна прахова смес!

€ 7,19 € 7,99 -10%

(€ 71,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Идеална за изтощена и слаба коса
  • С ефект против пърхот
  • Може да спре косопад
  • За нюанс на червено

Често се купува заедно с Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл

Le Erbe di Janas Аюрведа Къна, 100 г € 7,19 (€ 71,90 / кг)
Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл € 14,39 (€ 71,95 / л)
Обща цена: € 21,58
Описание
Арт.-№: XEC-EDJ-05HEAY0008
Съдържание: 100 г
EAN: 8054329890110
Номер на производителя: 05HEAY0008
Марки: Le Erbe di Janas
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики на продукта: Без палмово масло, Веган, Без глутен, Без лактоза
Съставки (INCI)

Lawsonia Inermis Leaf Powder[1], Emblica Officinalis Fruit Powder[1], Sapindus Trifoliatus Fruit Powder[1], Acacia Concinna Fruit Powder[1], Bacopa Monnieri Leaf Powder[1], Eclipta Alba Leaf Powder (Bhringaraj)[1], Hedychium Spicatum Root Powder[1], Azadirachta Indica Leaf Powder (Neem)[1], Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder[1], Citrus Aurantium Peel[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Италия, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Le Erbe di Janas Аюрведа Къна

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.