Le Erbe di Janas Alkanna, 100 г

Естествено оцветяващ растителен прах от корен на синя айважива

€ 8,09 € 8,99 -10%

(€ 80,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Червени нюанси
  • Подхранва и укрепва
  • Дори при невродермит

Често се купува заедно с Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл

Le Erbe di Janas Alkanna, 100 г € 8,09 (€ 80,90 / кг)
Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл € 14,39 (€ 71,95 / л)
Обща цена: € 22,48
Описание

Alkanna, известен още като Синя айважива, е вечнозелен храст от семейство Грапаволистни. В допълнение към оцветяващия си ефект, той също така осигурява мека, копринена коса и я подхранва и укрепва в синергия с маслата, с които се смесва. Ако имате склонност към невродермит или псориазис, Alkanna може да се смеси с глина или други билкови прахове, за да се образува маска.

Нюанси:

Червено-виолетово в зависимост от рН на основата:

  • Когато се добавят киселинни активни съставки като лимонов сок или оцет, тонът става по-розов.
  • Когато добавяте 4 g сода за хляб към 100 g Alkanna, цветът има тенденция да се превръща в син / виолетов.
  • Приложен чист, тонът не е много силен и освен това не е особено дълготраен. Ето защо, Alkanna е най-добре да се смесва с хладно червено (къна), за да се получат черешово червени тонове и да направи нюанса още по-хладен.

Начин на употреба:

Коса:

  • Прахът се смесва с растително масло (препоръчва се рициново, жожоба, масло от сладък бадем или смес от трите).
  • Оставете сместа да кисне в топла вода за 30 минути или при стайна температура за 48 часа.
  • Алтернативно, Alkanna може да се мацерира студено. За целта съхранявайте сместа с масло в плътно затварящ се съд за 40 дни на хладно и тъмно място - разклащайте 2-3 пъти седмично.
  • Използвайте готовия маслен екстракт като терапия за коса или го добавете към паста от къна.
  • За да се смеси Alkanna с къна, прахът също може да се смеси с вода, но той губи част от оцветяващия си ефект.
  • Не се препоръчва прахът да се смесва чист с вода.

Кожа:

  • Използвайте като маска с билкови прахове, глини или чист.
  • Не позволявайте на маската да изсъхне по време на действие от 10-15 минути. Поддържайте влажно с вода или флорална вода и след това отмийте.
Арт.-№: XEC-EDJ-05ALKA0008
Съдържание: 100 г
EAN: 8054329893197
Номер на производителя: 05ALKA0008
Марки: Le Erbe di Janas
Тип коса: За всеки тип коса
Характеристики на продукта: Веган
Съставки (INCI)

Alkanna Tinctoria Root Powder

Le Erbe di Janas - полезни съвети за употреба на растителните бои и прахове за коса
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Италия, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Le Erbe di Janas Alkanna

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder