Le Erbe di Janas Био масло Чаулмугра, 50 мл

Традиционна азиатска грижа при проблеми с кожата

€ 17,99

(€ 359,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Както антицелулитна грижа
  • Има антибактериален ефект
  • Идеално при дерматит, акне и екзема
  • Студено пресовано

Често се купува заедно с Le Erbe di Janas Овлажняващ и антиоксидантен еликсир, 10 мл

Le Erbe di Janas Био масло Чаулмугра, 50 мл € 17,99 (€ 359,80 / л)
Le Erbe di Janas Овлажняващ и антиоксидантен еликсир, 10 мл € 6,99 (€ 699,00 / л)
Обща цена: € 24,98
Описание
Арт.-№: XEC-EDJ-09CHAU0050
Съдържание: 50 мл
EAN: 8054329893036
Номер на производителя: 09CHAU0050
Марки: Le Erbe di Janas
Тип кожа: Взискателна кожа, Суха кожа, Раздразнена кожа
Характеристики на продукта: Без палмово масло, Веган, Без глутен, Без лактоза
Съставки (INCI)

Hydnocarpus Laurifolia Seed Oil

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Италия, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Le Erbe di Janas Био масло Чаулмугра