Le Erbe di Janas Масло от кайсиеви ядки, 50 мл

С множество приложения!

€ 10,79 € 11,99 -10%

(€ 215,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха и комбинирана кожа
  • За суха и увредена коса
  • Също и за премахване на грим

Често се купува заедно с Le Erbe di Janas Овлажняващ и антиоксидантен еликсир, 10 мл

Le Erbe di Janas Масло от кайсиеви ядки, 50 мл € 10,79 (€ 215,80 / л)
Le Erbe di Janas Овлажняващ и антиоксидантен еликсир, 10 мл € 6,29 (€ 629,00 / л)
Обща цена: € 17,08
Описание

Маслото от кайсиеви ядки е висококачествено масло, което може да се използва по различни начини за грижа за кожата и косата.

Кайсиевото масло е богато на витамини Е и А и се абсорбира бързо, без да оставя мазен филм върху кожата. Подобрява еластичността, насърчава регенерацията на кожата и предотвратява дехидратацията; всичко това прави този продукт идеален за суха и комбинирана кожа. Освен това е и ценен продукт против бръчки, особено за чувствителната зона около очите.

Това масло често се използва като After-Sun, при стрии или като масажно масло за деца и възрастни. Това е добро основано масло за етерични масла и смесено с масло от моркови придава на кожата нежен, естествен загар.

Продуктът е идеален и за премахване на грим и защита на кожата на чувствителната зона около очите от свободните радикали.

Терапията преди измиване с шампоан с масло от кайсиеви ядки прави сухата и увредена коса отново мека и предотвратява падането ѝ. Също така може да се втрива ежедневно върху краищата, за да ги поддържате здрави или да укротите косата.

Арт.-№: XEC-EDJ-09NOAL0050
Съдържание: 50 мл
EAN: 8054329892978
Номер на производителя: 09NOAL0050
Марки: Le Erbe di Janas
Тип коса: Изтощена и увредена коса , Косопад, Суха коса
Тип кожа: Смесена кожа, Суха кожа
Характеристики на продукта: Тестван за никел , Веган
Съставки (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil

Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Италия, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Le Erbe di Janas Кайсиево масло

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder