Le Erbe di Janas Куркума, 100 г

Растителен прах за терапии за кожата и косата!

€ 6,79

(€ 67,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

Още 9 броя на склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Антиоксидантно
  • Успокояващо и изглаждащо
  • Насърчава кръвообращението

Често се купува заедно с Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл

Le Erbe di Janas Куркума, 100 г € 6,79 (€ 67,90 / кг)
Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл € 15,99 (€ 79,95 / л)
Обща цена: € 22,78
Описание
Арт.-№: XEC-EDJ-05CURC0008
Съдържание: 100 г
EAN: 8054329890103
Номер на производителя: 05CURC0008
Марки: Le Erbe di Janas
Тип коса: За всеки тип коса, Косопад
Характеристики на продукта: Без палмово масло, Веган, Без глутен, Без лактоза
Съставки (INCI)

Curcuma Longa (Turmeric) Powder

Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Правна информация
Производител: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Италия, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Le Erbe di Janas Куркума

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder