Phitofilos Pura Лек Балсам, 200 мл

За повече еластичност и по-лесно разресване!

€ 13,76 € 15,29 -10%

(€ 68,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За къдрава коса с тенденция към бързо омазняване
  • Не натоварва
  • Веган и тестван за никел

Често се купува заедно с Khadi Масло за коса Color Protect, 50 мл

Phitofilos Pura Лек Балсам, 200 мл € 13,76 (€ 68,80 / л)
Khadi Масло за коса Color Protect, 50 мл € 13,49 (€ 269,80 / л)
Обща цена: € 27,25
Описание

Този балсам от Phitofilos съдържа киноа протеини, правейки го идеален за къдрава коса с тенденция към бързо омазняване. Леката формула действа подхранващо, без да натоварва. За повече еластичност и по-лесно разресване!

Употреба:

  • Нанесете на все още влажната коса след измиване.
  • Оставете да подейства за няколко минути и след това изплакнете.
  • Продуктът може да се използва като маска за коса - оставете да подейства за 10 минути.
  • Балсамът може да се нанесе и на скалпа.

  • веган
  • тестван за никел
  • AIAB сертификат
  • аромат без алергени
Арт.-№: XEC-PHIT-8052204371051
Съдържание: 200 мл
EAN: 8052204371051
Номер на производителя: COSM050
Марки: Phitofilos
Тип коса: Мазна коса, Къдрава коса, Къдрава/накъдрена коса
Характеристики на продукта: Тестван за никел , Веган
Съставки (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydrolyzed Quinoa, Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[2], Althea Officinalis Root Extract[2], Lactic Acid, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Benzyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum[1]

  1. без алергени
  2. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Италия, info@phitofilos.it
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Phitofilos Pura Лек Балсам

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder