Primavera Face Toner Clarifying & Pore Minimizing, 100 мл

Тоник за лице за прекрасно усещане за лекота

€ 19,99

(€ 199,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 9 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За проблемна и мазна кожа
  • Осигурява баланс на влагата
  • Регулиране и освежаване

Често се купува заедно с Primavera Cream Fluid Mattifying, 30 мл

Primavera Face Toner Clarifying & Pore Minimizing, 100 мл € 19,99 (€ 199,90 / л)
Primavera Cream Fluid Mattifying, 30 мл € 26,99 (€ 899,67 / л)
Обща цена: € 46,98
Описание

Този регулиращ тоник за лице е специално адаптиран към нуждите на комбинираната кожа. Той пречиства порите, намалява замърсяванията и по този начин осигурява по-гладък тен. Хармоничната комбинация от градински чай, корен от женско биле и лимонена трева естествено компенсира производството на себум и осигурява балансирано усещане за кожата.

Начин на употреба: Напръскайте върху чиста и суха кожа на лицето и оставете да попие.

Съвет: Може да се пръска и върху грим.

Арт.-№: XEC-PRIM-27500
Съдържание: 100 мл
EAN: 4086900275003
Номер на производителя: 27500
Марки: Primavera
Тип кожа: Мазна кожа, Смесена кожа, Непочистена кожа
Характеристики на продукта: Веган
Съставки (INCI)

Aqua, Pentylene Glycol, Alcohol[1], Glycerin, Mentha Piperita Leaf Water[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water[1], Parfum[2], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[1], Cymbopogon Citratus Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Mentha Piperita Leaf Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Coco Glucoside, Limonene[2], Linalool[2], Citral[2], Menthol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Santalol[2], Beta-Caryophyllene[2], Alpha-Terpinene[2], Camphor[2]

  1. контролирано биологично земеделие
  2. естествен компонент на етерични масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Германия, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Primavera Face Toner Clarifying & Pore Minimizing

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder