Pure Skin Food Мус за тяло White Chocolate Body Mousse Magnolia, 100 мл

Невероятен аромат на шоколад за кожата

€ 33,24 € 34,99 -5%

(€ 332,40 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За суха и стресирана кожа
  • Овлажнява и регенерира
  • За мека, копринена кожа
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни

Често се купува заедно с Pure Skin Food Organic Anti-Cellulite Body Oil Coffee - Black Pepper, 100 мл

Pure Skin Food Мус за тяло White Chocolate Body Mousse Magnolia, 100 мл € 33,24 (€ 332,40 / л)
Pure Skin Food Organic Anti-Cellulite Body Oil Coffee - Black Pepper, 100 мл € 28,49 (€ 284,90 / л)
Обща цена: € 61,73
Описание

Мусът за тяло с бял шоколад и екстракт от магнолия е много специално масло за тяло с ефирна, деликатно топяща се текстура. Благодарение на ценните съставки кожата е трайно снабдена с влага и е защитена от изсушаване. Едновременно с това се стимулира еластичността, което стяга тъканта, а кожата се обгръща от прекрасния чувствен аромат на шоколад и ванилия.

Арт.-№: XPS-11001100
Съдържание: 100 мл
EAN: 742832684477
Номер на производителя: 11001100
Марки: Pure Skin Food
Тип кожа: Нормална кожа, Зряла кожа, Чувствителна кожа , Суха кожа
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Vanilla Planifolia Bean Extract[1], Magnolia Biondii Flower Extract[1], Parfum (Essential Oil)[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Австрия, www.pureskinfood.at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Pure Skin Food Мус за тяло White Chocolate Body Mousse Magnolia

1 клиентска рецензия на друг езики

4,0 от 5 звезди
5 звезди
0 (0%)
4 звезди
1 (100%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.