Pure Skin Food Тоник за лице Toning Moisturiser Summer Flowers, 50 мл

Интензивно овлажняващ и летен тоник!

€ 14,99

(€ 299,80 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 мл

На склад

Доставка до понеделник, 05. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Има освежаващ ефект
  • Балансира
  • С жизнерадостен, цветен аромат
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни

Често се купува заедно с Maharishi Ayurveda Подхранващ крем VATA Exclusive, 50 мл

Pure Skin Food Тоник за лице Toning Moisturiser Summer Flowers, 50 мл € 14,99 (€ 299,80 / л)
Maharishi Ayurveda Подхранващ крем VATA Exclusive, 50 мл € 41,99 (€ 839,80 / л)
Обща цена: € 56,98
Описание

Колкото по-висока е температурата, толкова по-жадна е кожата Ви! Този тоник за овлажняване има освежаващ ефект и осигурява интензивна хидратация, а жизнерадостният му флорален аромат осигурява добро настроение. В същото време продуктът подпомага възстановяването на кожата и спомага за подобряване на външния вид на кожата.

Начин на употреба:

  • Когато е необходимо, напръскайте върху кожата.
  • Също така дава свежест, блясък и обем на косата.
Арт.-№: XPS-1500650
Съдържание: 50 мл
EAN: 9120043489721
Номер на производителя: 1500650
Марки: Pure Skin Food
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Lavanda Angustifolia Flower Water[2], Pelargonium Graveolens Flower Water[2], Linalool[1], Geraniol[1], Citronellal[1]

  1. естествени компоненти на хидролати
  2. от контролирано биологично земеделие
Правна информация
Производител: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Австрия, www.pureskinfood.at

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Pure Skin Food Тоник за лице Toning Moisturiser Summer Flowers