Sapore di Sole 100% био кокосова сметана, 180 г

Страхотна за феновете на кокоса

€ 7,37 € 8,19 -10%

(€ 40,94 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 180 г

Още 6 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Изискан вкус и кадифена текстура
  • За самостоятелна наслада или за смесване
  • Истински вкус на кокос

Често се купува заедно с Yogi Tea Био чай за затопляне на гърлото, Опаковка (30,60 г)

Sapore di Sole 100% био кокосова сметана, 180 г € 7,37 (€ 40,94 / кг)
Yogi Tea Био чай за затопляне на гърлото, Опаковка (30,60 г) € 3,68 (€ 120,26 / кг)
Обща цена: € 11,05
Описание

Вкусен и деликатен, този крем с кадифена текстура глези сетивата с чистия вкус на една от най-ценните и търсени суровини в света: 100% био кокос. Освен че е истински, този крем е и невероятно универсален: можете да го намажете върху хляб, да го използвате за гарниране на сладки деликатеси или като съставка в кремообразни супи и сосове... може би за да придадете последната екзотична нотка на ястията с къри!

Забележка на производителя: С течение на времето маслото може да се утаи на повърхността. В тези случаи е достатъчно да се смеси преди да се опита крема.

Арт.-№: XPI-EF-570009
Съдържание: 180 г
EAN: 8032891600276
Номер на производителя: 570009
Марки: Sapore di Sole
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съдържание

100 % кокосов орех[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 2805 / 670 kJ / ккал
Мазнини 64,5 г
  от които Наситени мазнини 57,2 г
Въглехидрати 7,3 г
  от които Захар 7,3 г
Фибри 16,3 г
Протеини 6,9 г
Сол 0,01 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Италия, www.effegifood.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sapore di Sole 100% био кокосова сметана

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder