Sapore di Sole Био бяло сорго, 400 г

Богата на протеини алтернатива на ориза и пастата

€ 3,23 € 3,59 -10%

(€ 8,08 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 400 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Вкусно и засищащо
  • Като гарнитура или съставка
  • Богато на хранителни вещества

Често се купува заедно с Alnatura Био боб мунг, 500 г

Sapore di Sole Био бяло сорго, 400 г € 3,23 (€ 8,08 / кг)
Alnatura Био боб мунг, 500 г € 3,86 (€ 7,72 / кг)
Обща цена: € 7,09
Описание

Соргото е по-малко известен род просо, който принадлежи към голямото семейство сладки тревни зърнени култури като пшеница и царевица. То е важна основна храна в световен мащаб и е високо ценено заради способността си да расте в сух климат. Соргото може да се сервира като гарнитура вместо ориз и може да се добавя и към супи или пържени картофи. Соргото може да се сготви веднага и е готово за консумация след минути. Продуктът е без глутен и съдържа много протеини и минерални соли, както и витамини от група В.

Арт.-№: XPI-EF-117121
Съдържание: 400 г
EAN: 8032891609699
Номер на производителя: 117121
Марки: Sapore di Sole
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1461 / 349 kJ / ккал
Мазнини 3,5 г
  от които Наситени мазнини 0,6 г
Въглехидрати 65,4 г
  от които Захар 2,5 г
Фибри 6,7 г
Протеини 10,6 г
Сол 0 г
Съдържание

geschälte weiße Sorghum Samen

Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Италия, www.effegifood.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sapore di Sole Био бяло сорго

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
2 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

2 оценки

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder