Sapore di Sole Био перлен ечемик, 400 г

Основна съставка

€ 2,96 € 3,29 -10%

(€ 7,40 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 400 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Неутрален вкус
  • Обогатява супи, салати и др.
  • Съдържа минерали и витамини

Често се купува заедно с Alnatura Био гхи, 180 г

Sapore di Sole Био перлен ечемик, 400 г € 2,96 (€ 7,40 / кг)
Alnatura Био гхи, 180 г € 8,45 (€ 46,94 / кг)
Обща цена: € 11,41
Описание

Перленият ечемик е много универсално зърно, което се използва в кухнята от древни времена. Той е перфектната съставка за салати, супи и яхнии, тъй като е хранително богат на фибри, минерални соли, особено фосфор и ценни витамини от група В. Що се отнася до вкуса, перленият ечемик е доста неутрален, така че се комбинира добре с всеки стил на готвене, било то вегетариански гозби или традиционна селска домашна кухня.

Арт.-№: XPI-EF-762011
Съдържание: 400 г
EAN: 8052286875904
Номер на производителя: 762011
Марки: Sapore di Sole
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съдържание

100 % Gersten-Graupen[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1336 / 319 kJ / ккал
Мазнини 1,4 г
  от които Наситени мазнини 0,3 г
Въглехидрати 70,5 г
  от които Захар 0,1 г
Фибри 9,1 г
Протеини 10,4 г
Сол 0,01 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Италия, www.effegifood.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sapore di Sole Био перлен ечемик

1 клиентска рецензия на друг езики

5,0 от 5 звезди
5 звезди
1 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

1 оценка

Все още няма рецензии на български, но 1 рецензии на друг език.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder