Schalk Mühle Био протеин с арония и ягода, 210 g (210 г)

100% веган

€ 12,99

(€ 61,86 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 210 g

В наличност от 20. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до понеделник, 26. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Без захар
  • За овкусяване на кисели млека и мюсли

Често се купува заедно с Raab Vitalfood Чисти електролити, 320 г

Schalk Mühle Био протеин с арония и ягода, 210 g (210 г) € 12,99 (€ 61,86 / кг)
Raab Vitalfood Чисти електролити, 320 г € 26,49 (€ 82,78 / кг)
Обща цена: € 39,48
Описание

Този протеин впечатлява с уникалния си аромат и вкусните съставки на арония и ягода на прах. Този плодов прах е идеален заместител на сладкото и е без суроватка и подсладители. Супер финият прах се разтваря много добре в кисело мляко и мюсли. Той може да замести брашното и да придаде на вашите ястия нови вкусови нюанси.

Начин на подготовка :

Добавете 300 ml вода или мляко (като алтернатива може да се използва соево или овесено мляко) с 30 g био протеин в миксера. Изчакайте да се разтвори добре и подправете с пресни плодове.

Арт.-№: XPI-SM-7111
Съдържание: 210 г
EAN: 9120062432340
Номер на производителя: 7111
Марки: Schalk Mühle
Характеристики на продукта: Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Хранителните добавки не са заместител на разнообразното и балансирано хранене. Те трябва да се съхраняват на място, недостъпно за деца.
Препоръчителната дневна доза не бива да се надвишава.
Съдържание

30 % Aroniabeeren Trester Pulver[1], 25 % Hanf Protein Pulver roh[1], 20 % Kürbiskern Protein Pulver roh[1], 14 % Sonnenblumenkern Protein Pulver roh[1], 6 % Lein Protein Pulver roh[1], 5 % ягодов прах[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 г
Енергийно съдържание / калоричност 1373 / 328 kJ / ккал
Мазнини 6,9 г
  от които Наситени мазнини 1 г
Въглехидрати 13 г
  от които Захар 6,7 г
Фибри 32 г
Протеини 38 г
Сол 0,07 г
Правна информация
Отговорна компания за храни: Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Австрия, www.schalk-muehle.at

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Schalk Mühle Био протеин с арония и ягода