Sonnentor Био пушен пипер, 50 г

Придава специален акцент на ястията

€ 3,59

(€ 71,80 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 г

На склад

Доставка до четвъртък, 08. октомври, ако поръчате до четвъртък до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Рустикални пушени нотки
  • Универсална употреба
  • В био качество

Често се купува заедно с Govinda Аюрведично био гхи, 420 г

Sonnentor Био пушен пипер, 50 г € 3,59 (€ 71,80 / кг)
Govinda Аюрведично био гхи, 420 г € 18,59 (€ 44,26 / кг)
Обща цена: € 22,18
Описание

Една съвсем специална звезда в кухнята е пушеният червен пипер на прах. Сладката паприка се съчетава с прекрасни опушени аромати – комбинация, която можете да използвате в множество ястия. Разбъркан с малко олио/зехтин, например, се превръща в чудесна марината за месо или зеленчуци. А и за разядки или яхнии пушеният пипер вече е незаменим.

Арт.-№: XPI-ST-01269
Съдържание: 50 г
EAN: 9004145012691
Номер на производителя: 01269
Марки: Sonnentor
Конституция: Вата, Кафа
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Без мая, Без добавена сол, Веган, Вегетарианско
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Съдържание

пушен червен пипер[1]

  1. aus biologischem Anbau
Правна информация
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Био пушен пипер

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder