Sonnentor Био сироп от тиквени подправки, 250 мл

Вкусът на спокойните есенни и зимни дни

€ 8,36 € 9,29 -10%

(€ 33,44 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 250 мл

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Пикантно-сладък вкус
  • За топли напитки
  • Веган и без добавена сол

Често се купува заедно с Sonnentor Био чай "Всичко е любов", Торбички за чай, 18 бр (27 г)

Sonnentor Био сироп от тиквени подправки, 250 мл € 8,36 (€ 33,44 / л)
Sonnentor Био чай "Всичко е любов", Торбички за чай, 18 бр (27 г) € 4,13 (€ 152,96 / кг)
Обща цена: € 12,49
Описание

Това е био сироп с пикантно-сладък вкус на тиквен пай. Така можете лесно да си приготвите сами култовата напитка Spice Pumpkin Latte от САЩ: смесете чаена лъжичка сироп с млечна пяна, както желаете и изсипете еспресото – готово!

Разбира се, рецептата използва само съставки от биологично земеделие и не съдържа сол.

Арт.-№: XPI-ST-00983
Съдържание: 250 мл
EAN: 9004145009837
Номер на производителя: 00983
Марки: Sonnentor
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Без добавена сол, Веган, Вегетарианско
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съдържание

55 % Zucker[1], 30 % Kürbissaftkonzentrat[1], сок от джинджифил[1], Cassia Zimtextrakt[1], екстракт от карамфил[1], Muskatblütenextrakt[1]

  1. от контролирано биологично производство
Хранителна стойност
Хранителна стойност на 100 мл
Енергийно съдържание / калоричност 1068 / 255 kJ / ккал
Мазнини 0,5 г
  от които Наситени мазнини 0,1 г
Въглехидрати 63 г
  от които Захар 62 г
Протеини 0,5 г
Сол 0,02 г
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Био сироп от тиквени подправки

2 клиентски рецензии на други езици

5,0 от 5 звезди
5 звезди
3 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

3 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.