Sonnentor Био чай "Пролетна целувка", Торбички за чай, 18 бр (27 г)

Пуснете слънчевите лъчи в стята

€ 4,59

(€ 170,00 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: Торбички за чай, 18 бр

Още 4 броя на склад

Доставка до вторник, 06. октомври, ако поръчате до вторник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Фини плодови нюанси
  • Приятна смес
  • С мента

Често се купува заедно с Pukka Love Био билков чай, 24 г

Sonnentor Био чай "Пролетна целувка", Торбички за чай, 18 бр (27 г) € 4,59 (€ 170,00 / кг)
Pukka Love Био билков чай, 24 г € 4,99 (€ 207,92 / кг)
Обща цена: € 9,58
Описание

Освежаваща и охлаждаща смес от билков чай с лимонена трева, мента и кардамон. Кардамонът придава на ароматната билкова комбинация правилния вкус. Точно както слънчевите лъчи на пролетта отново затоплят земята, тази възхитителният чай радва сърцата ни. Вкусният лимон се комбинира по перфектен начин с ментата и се превръщат в удоволствие с плодови нюанси.

Арт.-№: XPI-ST-02263.8
Съдържание: 27 г
EAN: 9004145022638
Номер на производителя: 02263.8
Марки: Sonnentor
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Без синтетични оцветители, Без подобрители на вкуса, Без оцветители, Без консерванти, Без изкуствени аромати, Без добавена сол, Веган, Вегетарианско
Време за варене: 5 минути, 6 минути, 7 минути, 8 минути, 9 минути, 10 минути
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място
Чай: В чаени торбички, Насипен
Съдържание

Lemongras[1], мента[1], малинови листа[1], кардамон[1], истинско женско биле[1], цветчета от метличина[1], Розови цветове[1]

  1. Био
Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Правна информация
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Био чай "Пролетна целувка"

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder