Sonnentor Био билков чай "Отново добре!", 27 г

1-2-3 и отново сте на крака

€ 4,22 € 4,69 -10%

(€ 156,30 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 27 г

На склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Помага след тежко хранене
  • Ободрява и внася енергия
  • Билкова смес

Често се купува заедно с Yogi Tea Чай "Женски баланс", 30,60 г

Sonnentor Био билков чай "Отново добре!", 27 г € 4,22 (€ 156,30 / кг)
Yogi Tea Чай "Женски баланс", 30,60 г € 3,95 (€ 129,08 / кг)
Обща цена: € 8,17
Описание

Оставете тялото си да диша и отделете време, за да се насладите на тази освобождаваща смес от билков чай с листа от глухарче, копър и лимонена трева.

Ароматът е интензивен, пикантен, сладък като на копър. Мекият вкус с лека сладост предлага пълноценно удоволствие с ментово усещане за финал.

Арт.-№: XPI-ST-027046
Съдържание: 27 г
EAN: 9004145027046
Номер на производителя: 27046
Марки: Sonnentor
Характеристики на продукта: Без синтетични оцветители, Без подобрители на вкуса, Без консерванти, Без изкуствени аромати
Време за варене: 5 минути, 6 минути, 7 минути, 8 минути, 9 минути, 10 минути
Чай: В чаени торбички
Organic Liberate Your Liver Tea

градинска мента[1], Глухарче[1], равнец[1], Fenchel[1], Lemongras[1], семена от ким[1], Ringelblumen[1]

  1. Био
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Био билков чай "Отново добре!"