Suntribe Naturkosmetik Everyday Body Lotion Antioxidant Peach, 200 мл

Грижа за тялото с плодов аромат на праскова

€ 12,59 € 13,99 -10%

(€ 62,95 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 6 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Овлажнява и защитава
  • Осигурява еластичност

Често се купува заедно с Suntribe Naturkosmetik Gentle Body Wash Peach Infusion, 200 мл

Suntribe Naturkosmetik Everyday Body Lotion Antioxidant Peach, 200 мл € 12,59 (€ 62,95 / л)
Suntribe Naturkosmetik Gentle Body Wash Peach Infusion, 200 мл € 11,69 (€ 58,45 / л)
Обща цена: € 24,28
Описание

Този натурален лосион за тяло глези кожата със смес от висококачествени растителни масла и антиоксидантен екстракт от праскова. Той овлажнява, освежава и защитава кожата, като я прави еластична и гладка. Приятната му текстура се абсорбира бързо, без да оставя усещане за омазняване.

Арт.-№: XEC-RAD-st-bl
Съдържание: 200 мл
EAN: 7350097210350
Номер на производителя: st-bl
Марки: Suntribe Naturkosmetik
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Без микропластмаса, Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Stearat Citrat, Isoamyl Laurate, Glyceryl Stearate Se, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Sorbit, Lactic Acid, Sodium Pca, Sodium Lactate, Natural Perfume, Xanthan Gum, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol (Vitamin E), Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Citronellol[2], Terpineol[2], Linalool[2], Limonene[2]

  1. сертифициран органичен продукт
  2. естествено, съдържа се в етеричните масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Suntribe AB, Scheelevägen 15, 22363, Lund, Швеция, contact@suntribesunscreen.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Suntribe Naturkosmetik Everyday Body Lotion Antioxidant Peach

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder