Suntribe Naturkosmetik Gentle Body Wash Peach Infusion, 200 мл

Плодово удоволствие от душа с неутрална pH формула

€ 11,69 € 12,99 -10%

(€ 58,45 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 200 мл

Още 5 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Освежаване и витализиране
  • Нежно почистване

Често се купува заедно с Suntribe Naturkosmetik Everyday Body Lotion Antioxidant Peach, 200 мл

Suntribe Naturkosmetik Gentle Body Wash Peach Infusion, 200 мл € 11,69 (€ 58,45 / л)
Suntribe Naturkosmetik Everyday Body Lotion Antioxidant Peach, 200 мл € 12,59 (€ 62,95 / л)
Обща цена: € 24,28
Описание

Продуктът Gentle Body Wash Peach Infusion предлага нежно изживяване под душа с плодов аромат на праскова. Той освежава и съживява кожата и сетивата и почиства особено нежно.

Арт.-№: XEC-RAD-st-dg
Съдържание: 200 мл
EAN: 7350097210343
Номер на производителя: st-dg
Марки: Suntribe Naturkosmetik
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Без парабени, Без микропластмаса, Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Maris Sal, Betaine, Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Pca, Lactic Acid, Aroma, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Citronellol[1], Terpineol[1], Linalool[1], Limonene[1]

  1. естествено, съдържа се в етеричните масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Suntribe AB, Scheelevägen 15, 22363, Lund, Швеция, contact@suntribesunscreen.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Suntribe Naturkosmetik Gentle Body Wash Peach Infusion

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder