Weleda Ароматна мъгла за тяло и коса Mystic Aura, 95 мл

Ориенталски аромат - мистичен, настоящ и уникален

€ 13,49 € 14,99 -10%

(€ 142,00 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 95 мл

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа и коса
  • Цветни и дървесни аромати
  • С алое вера

Често се купува заедно с Weleda Регенериращо масло с нар, 10 ml (10 мл)

Weleda Ароматна мъгла за тяло и коса Mystic Aura, 95 мл € 13,49 (€ 142,00 / л)
Weleda Регенериращо масло с нар, 10 ml (10 мл) € 1,88 (€ 188,00 / л)
Обща цена: € 15,37
Описание

Ароматна мъгла за тяло и коса Mystic Aura е като вечерна разходка из ориенталски пазар. Тя предлага смесица от несравними аромати - мистични, настоящи и уникални. В аромата цветните нотки се срещат с мека дървесна основа и обгръщат сетивата.

Начин на употреба:

  • Напръскайте върху кожата и косата по желание.
  • Избягвайте лицето.
Арт.-№: XEC-WEL-102299
Съдържание: 95 мл
EAN: 4001638581172
Номер на производителя: 102299
Марки: Weleda
Тип коса: За всеки тип коса
Тип кожа: За всеки тип кожа, Млада кожа
Характеристики на продукта: Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на хладно и сухо място, далеч от светлина.
Съставки (INCI)

Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Citric Acid, Glycerin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Vanillin

  1. от биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Германия, www.weleda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Weleda Ароматна мъгла за тяло и коса Mystic Aura