Ayurveda Rhyner Био Кафа чай, 100 г

Активен чай

€ 19,89

(€ 198,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

Още 3 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Насладете му се преди или след хранене
  • От аюрведични билки
  • В стъклен кафяв буркан за съхранение

Често се купува заедно с Yogi Tea Чай "Женски баланс", 30,60 г

Ayurveda Rhyner Био Кафа чай, 100 г € 19,89 (€ 198,90 / кг)
Yogi Tea Чай "Женски баланс", 30,60 г € 4,39 (€ 143,46 / кг)
Обща цена: € 24,28
Описание

Активен чай

Подходящ е за всички видове конституции. Може да се приема по време на закуска или хранене през деня, а вечер може да се пие за насърчаване на релаксацията и чувствеността в тялото.

Как да използвате според Aюрведа:

  • Препоръчва се за хора с много Kapha (елемент вода / земя)
Арт.-№: RHY-BCHKAP90
Съдържание: 100 г
Номер на производителя: BCHKAP100
Марки: Ayurveda Rhyner
Конституция: Кафа
Време за варене: 5 минути, 6 минути, 7 минути, 8 минути, 9 минути, 10 минути
Съдържание

Портокалова мента, лимонова кора, листа от босилек, розов пипер , исоп, Семена от сминдух, естрагон, дребноцветна върбовка, мащерка, живовляк, листа от коприва, девисил, градински чай

Аксесоари
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: AYURVEDA RHYNER® KG, Dorfzeile 6, 2134, Waltersdorf, Австрия, www.ayurveda-rhyner-kundenshop.eu
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Ayurveda Rhyner Био Кафа чай

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder