Cosmoveda Био кимион, смлян, 10 г

Много популярна подправка!

€ 2,19

(€ 219,00 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 10 г

Още 7 броя на склад

Доставка до сряда, 07. октомври, ако поръчате до сряда до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Кулинарна и лечебна билка
  • Сертифицирано биологично земеделие

Често се купува заедно с Cosmoveda Смляна куркума - био, 10 г

Cosmoveda Био кимион, смлян, 10 г € 2,19 (€ 219,00 / кг)
Cosmoveda Смляна куркума - био, 10 г € 1,69 (€ 169,00 / кг)
Обща цена: € 3,88
Описание

Кимионът се споменава в Библията. Египтяни, гърци, римляни - всички са оценявали кимиона като кулинарна и лечебна билка. Днес кимионът е много популярна подправка, позната по целия свят, особено в Латинска Америка, Северна Африка и в почти цяла Азия. Кимионът е една от доминиращите подправки в индийската кухня, подобно на куркума, кориандър и лют червен пипер.

Арт.-№: COS-127101-DE
Съдържание: 10 г
EAN: 4032108127101
Номер на производителя: 127101-DE
Марки: Cosmoveda
Конституция: Вата, Пита, Кафа, Тридоша
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен, Без лактоза
Характеристики на продукта: Сурова храна, Веган, Вегетарианско, Без глутен, Без лактоза
Обща информация: Aufgrund eines Produkt-Relaunches kann die Verpackung oder das Etikett des gelieferten Produkts vom dargestellten Produktbild optisch abweichen
Съдържание

кимион (смлян)[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Правна информация
Отговорна компания за храни: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Германия, www.cosmoveda.de

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Cosmoveda Био кимион, смлян

2 клиентски рецензии на други езици

5,0 от 5 звезди
5 звезди
5 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

5 оценки

Все още няма рецензии на български, но 2 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder