Cosmoveda Био зелен кардамон, черни семена, 100 г

Добре познат от векове!

€ 28,79 € 31,99 -10%

(€ 287,90 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 г

Още 9 броя на склад

Доставка до понеделник, 12. октомври, ако поръчате до понеделник до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Подходящ за десерти, изискани напитки, мляко и кафе

Често се купува заедно с Govinda Аюрведично био гхи, 420 г

Cosmoveda Био зелен кардамон, черни семена, 100 г € 28,79 (€ 287,90 / кг)
Govinda Аюрведично био гхи, 420 г € 16,73 (€ 39,83 / кг)
Обща цена: € 45,52
Описание

Черните семена, съдържащи се в зеления кардамон, са прясно смлени и включени в десерти, изящни напитки, мляко и кафе. Кардамонът е една от най-старите и най-ценни подправки в света, наред с шафрана и ванилията. Подправката произхожда от Южна Индия и днес може да бъде намерена в Шри Ланка, Гватемала, Танзания и Бразилия.

Арт.-№: COS-128047
Съдържание: 100 г
EAN: 4032108128047
Номер на производителя: 128047-DE
Марки: Cosmoveda
Конституция: Вата, Пита, Кафа, Тридоша
Форми на хранене: Веган, Вегетариански, Без глутен, Без лактоза
Характеристики на продукта: Сурова храна, Веган, Вегетарианско, Без глутен, Без лактоза
Обща информация: Aufgrund eines Produkt-Relaunches kann die Verpackung oder das Etikett des gelieferten Produkts vom dargestellten Produktbild optisch abweichen
Инструкции за съхранение: Съхранявайте далеч от светлина, Съхранявайте на сухо
Съдържание

зелен кардамон[1], семена от черен кардамон[1]

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Германия, www.cosmoveda.de
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Cosmoveda Био зелен кардамон, черни семена

3 клиентски рецензии на други езици

5,0 от 5 звезди
5 звезди
4 (100%)
4 звезди
0 (0%)
3 звезди
0 (0%)
2 звезди
0 (0%)
1 звезда
0 (0%)

4 оценки

Все още няма рецензии на български, но 3 рецензии на други езици.


Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder