CO.SO. Solid Purifying Face Cleanser, 50 г

За нежно почистена кожа без усещане за сухота

€ 9,89 € 10,99 -10%

(€ 197,80 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За мазна, леко проблемна и комбинирана кожа
  • Има стягащ ефект
  • Пени се приятно

Често се купува заедно с Weleda Refining Hydra Toner, 150 мл

CO.SO. Solid Purifying Face Cleanser, 50 г € 9,89 (€ 197,80 / кг)
Weleda Refining Hydra Toner, 150 мл € 10,79 (€ 71,93 / л)
Обща цена: € 20,68
Описание

Този почистващ гел за лице е идеален за комбинирани типове кожа и мазна кожа, които имат леки примеси. За разлика от сапуна, той не е алкален, а има специфично pH. Ето защо не изсушава кожата, но нежно я почиства и предлага стягащ и избистрящ ефект благодарение на екстракти от ябълка и къпина.

Начин на употреба:

  • Навлажнете продукта и го разпенете в ръцете си.
  • Масажирайте внимателно лицето с меката пяна и след това изплакнете добре.
Арт.-№: XBO-ONA-COSODETVISOPUR
Съдържание: 50 г
EAN: 8033148533415
Номер на производителя: COSODETVISOPUR
Марки: CO.SO.
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Тестван за никел , Веган
Съставки (INCI)

Sodium Cocoyl Isethionate, Zea Mays Starch, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cetearylalcohol, Aqua, Glycerin, Parfum, Limonene, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[1], Rubus Fruticosus Fruit Extract[1], Cocamidopropyl Betaine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Calamine, Citral, Linalool, Citronellal, Geraniol, Citric Acid

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Италия, www.officinanaturae.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за CO.SO. Solid Purifying Face Cleanser