CO.SO. Твърд почистващ продукт за лице Milde, 50 г

Особено нежно почистване за всеки ден

€ 9,89 € 10,99 -10%

(€ 197,80 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Има стягащ ефект
  • С успокояващи свойства

Често се купува заедно с Weleda Refining Hydra Toner, 150 мл

CO.SO. Твърд почистващ продукт за лице Milde, 50 г € 9,89 (€ 197,80 / кг)
Weleda Refining Hydra Toner, 150 мл € 10,79 (€ 71,93 / л)
Обща цена: € 20,68
Описание

С този мек почистващ сапун за лице всички типове кожа могат да бъдат почистени оптимално сутрин и вечер. Това не е сапун, а твърд почистващ продукт със специфично pH, който осигурява нежна пяна, която премахва замърсяванията и грима. В същото време подбраните екстракти от бял глог и каменна детелина осигуряват стягащ и успокояващ ефект.

Начин на употреба:

  • Навлажнете продукта и го разпенете в ръцете си.
  • Масажирайте внимателно по лицето с меката пяна и след това изплакнете добре.
Арт.-№: XBO-ONA-COSODETVISODEL
Съдържание: 50 г
EAN: 8033148533408
Номер на производителя: COSODETVISODEL
Марки: CO.SO.
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Тестван за никел , Веган
Съставки (INCI)

Sodium Cocoyl Isethionate, Zea Mays Starch, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Cetearylalcohol, Aqua, Glycerin, Parfum[1], Marrubium Vulgare Extract[2], Melilotus Officinalis Extract[2], Spinacia Oleracea Leaf Powder, Cocamidopropyl Betaine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Limonene, Linalool, Citronellal, Citric Acid

  1. с естествен произход
  2. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Италия, www.officinanaturae.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за CO.SO. Твърд почистващ продукт за лице Milde

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder