CO.SO. Твърд шампоан Сила & Блясък, 64 г

Нежно почистване с подбрани, подхранващи екстракти

€ 10,79 € 11,99 -10%

(€ 168,59 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 64 г

На склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За увредена и боядисана коса
  • Има регенериращ ефект
  • С ревитализиращи свойства

Често се купува заедно с CO.SO. Твърд душ гел Softening, 64 г

CO.SO. Твърд шампоан Сила & Блясък, 64 г € 10,79 (€ 168,59 / кг)
CO.SO. Твърд душ гел Softening, 64 г € 9,89 (€ 154,53 / кг)
Обща цена: € 20,68
Описание

Този твърд шампоан е специално разработен за стресирана, боядисана коса, която има склонност към нацепване на краищата. Съдържа био екстракти от бреза и кестен, които имат регенериращ и ревитализиращ ефект. Този твърд шампоан е не просто шампоан без вода, но наистина устойчива алтернатива, която също и подхранва.

Начин на употреба:

  • Потъркайте директно върху мократа коса с шампоана, разпенете и след това изплакнете.
  • Шампоанът също може да се разпени с ръце, за да измиете косата си.
  • Ако е необходимо, може да се направи второ измиване на косата - съставките на твърдия шампоан са достатъчно нежни.
Арт.-№: XBO-ONA-COSOSHPRINF
Съдържание: 64 г
EAN: 8033148533347
Номер на производителя: COSOSHPRINF
Марки: CO.SO.
Тип коса: Боядисана коса, Изтощена и увредена коса , Накъсана коса
Съставки (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Cocoyl Isethionate, Rice Starch, Cetearylalcohol, Ricinus Communis Oil, Aqua, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Castanea Sativa Seed Extract[1], Betula Alba Leaf Extract[1], Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Calamine, Linalool, Limonene, Citral, Geraniol, Citric Acid

  1. от контролирано биологично земеделие
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Италия, www.officinanaturae.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за CO.SO. Твърд шампоан Сила & Блясък