Fushi Camellia Oil Japanese, 100 мл

Масло от камелия

€ 25,49

(€ 254,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

В наличност от 16. октомври

Защо отнема повече време?

Защо отнема повече време? Този продукт в момента не е в наличност, но ще бъде доставен скоро. Можете да направите директна поръчка - продуктът ще ви бъде изпратен веднага след като пристигне на склад. Затворете бележката

Доставка до четвъртък, 22. октомври

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Чисто масло от камелия
  • Съдържа антиоксиданти
  • Богато на витамини
  • Студено пресовано
  • Нерафинирано
  • Без тестване върху животни Без тестване върху животни

Често се купува заедно с Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл

Fushi Camellia Oil Japanese, 100 мл € 25,49 (€ 254,90 / л)
Khadi Аюрведичен еликсир Шампоан Amla Volume, 200 мл € 15,99 (€ 79,95 / л)
Обща цена: € 41,48
Описание

Интензивно подхранващо масло, извлечено от камелията.

Био масло от камелия от Fushi се получава от маслосъдържащите семена на камелиите. Растението камелия е вид вечнозелен храст с лъскави листа и цветя, подобни на рози, който принадлежи към семейството на чаените растения и идва от Източна Азия.

Маслото от камелия е известно със своите хидратиращи свойства. То е особено подходящ за грижа за кожата и косата. Маслото от камелия съдържа витамини A, B, C, E и естествени антиоксиданти, които могат да предпазят от вредните влияния на околната среда.

При Fushi устойчивостта и етиката са приоритет. Затова се използват само чисто естествени съставки от биологичното земеделие.

Начин на употреба:

Масажирайте в кожата, ако е необходимо, или използвайте като терапия за коса.

Арт.-№: XCO-FUSHI-F0010416
Съдържание: 100 мл
EAN: 5060112865909
Номер на производителя: F0010416
Марки: Fushi
Тип коса: За всеки тип коса, Коса без блясък
Характеристики на продукта: Без тестване върху животни, Веган
Инструкции за съхранение: Съхранявайте на сухо
Съставки (INCI)

Camellia Japonica Seed Oil

Законова гаранция & данни за производителя
Упълномощен представител като отговорно лице на ЕС: Rannesh Jansari, Keizersgracht 482, 1017EG, Amsterdam, Нидерландия, fushiwellbeing.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Fushi Camellia Oil Japanese