Sonnentor Лют червен пипер - млян, 50 г

Осигурява плодова пикантност в лютеници и песто

€ 3,59

(€ 71,80 / кг, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 50 г

Още 9 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • Ръчно пакетиран
  • Сертифициран от "Demeter"
  • Веган и вегетариански

Често се купува заедно с Terra Elements Био куркума на прах, 200 г

Sonnentor Лют червен пипер - млян, 50 г € 3,59 (€ 71,80 / кг)
Terra Elements Био куркума на прах, 200 г € 11,99 (€ 59,95 / кг)
Обща цена: € 15,58
Описание

Основното правило за мляния червен пипер е: колкото по-интензивен е цветът, толкова по-мек на вкус е пиперът. Този продукт има плодова пикантност и усъвършенства ястия като лютеници, песто, намазки и, разбира се, всякакви ястия с къри. Но бъдете внимателни: прахът може бързо да стане горчив в гореща мазнина.

Арт.-№: XPI-ST-00669
Съдържание: 50 г
EAN: 9004145006690
Номер на производителя: 669
Марки: Sonnentor
Конституция: Вата, Кафа
Форми на хранене: Веган, Вегетариански
Характеристики на продукта: Веган, Вегетарианско
Съдържание

пикантна чушка[1]

  1. Био
Законова гаранция & данни за производителя
Отговорна компания за храни: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Австрия, www.sonnentor.com/de-at
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Sonnentor Лют червен пипер - млян