Suntribe Naturkosmetik After Sun Balm Eucalyptus & Jojoba, 100 мл

Успокоява след слънчеви бани и след бръснене

€ 17,99 € 19,99 -10%

(€ 179,90 / л, вкл. 20% ДДС. - плюс доставка )

Съдържание: 100 мл

Още 9 броя на склад

Доставка до петък, 09. октомври, ако поръчате до неделя до 23:59 часа.

България: Безплатна стандартна доставка от € 79,90
Повече информация за изпращането и доставката

Характеристики:

  • За всички типове кожа
  • Охлажда и регенерира
  • Натурален аромат

Често се купува заедно с Suntribe Naturkosmetik Everyday Body Lotion Antioxidant Peach, 200 мл

Suntribe Naturkosmetik After Sun Balm Eucalyptus & Jojoba, 100 мл € 17,99 (€ 179,90 / л)
Suntribe Naturkosmetik Everyday Body Lotion Antioxidant Peach, 200 мл € 12,59 (€ 62,95 / л)
Обща цена: € 30,58
Описание

Този балсам за след бръснене охлажда и регенерира кожата. Комплексът от грижи за органично масло от шеа, органично масло от евкалипт и масло от жожоба осигурява интензивна влага, докато органичното масло от мента осигурява приятен аромат. Също идеален и за деца и тийнейджъри.

Начин на употреба: Нанесете върху тялото и лицето след слънчеви бани или по друг повод.

Съвет: Също идеален като продукт за след бръснене.

Арт.-№: XEC-RAD-ST-AS100
Съдържание: 100 мл
EAN: 7350097210091
Номер на производителя: st-as1006
Марки: Suntribe Naturkosmetik
Тип кожа: За всеки тип кожа
Характеристики на продукта: Веган
Съставки (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil[1], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Limonene[2], Linalool[2]

  1. от контролирано биологично земеделие
  2. от натурални етерични масла
Законова гаранция & данни за производителя
Производител: Suntribe AB, Scheelevägen 15, 22363, Lund, Швеция, contact@suntribesunscreen.com
Законова гаранция: Най-малко две години законова гаранция за съответствие с договора за стоки, продавани в Европейския съюз.

Допълнителна информация: https://europa.eu/youreurope/гаранции

Подходящ

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Сходни продукти

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Продуктови ревюта

рецензии на български за Suntribe Naturkosmetik After Sun Balm Eucalyptus & Jojoba